Pokémon Crochet 2

€18,80
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Pokémon Crochet Vol 2 poskytuje podrobné pokyny krok za krokom, takže si môžete vytvoriť 20 rôznych Pokémonov. Je to pestrý výber s množstvom zaujímavých farieb a tvarov, ktoré zaistia hodiny zábavy pri háčkovaní. Pokémon bude okamžite rozpoznateľný pre fanúšikov fenomenálne populárnej japonskej hry a televízneho seriálu. Vo všetkých svojich farebných a nádherných tvaroch sú tieto amigurumi rovnako verné háčkovaniu, ako aj vesmíru Pokmonov.

Všetci tréneri Pokmonov musia trénovať - ​​seba a svojich Pokmonov. Rovnako je to aj s háčkovaním. Aby vám pomohla pri tréningu, kniha začína návodom na pochopenie háčkovaných vzorov, potom vysvetľuje a demonštruje rôzne stehy potrebné na výrobu Pokmona. Potom sa venuje špeciálnym technikám, ktoré si budete musieť osvojiť, aké nástroje a materiály budete potrebovať, a potom ako všetko poskladať, aby ste vytvorili dokonalého plyšáka Pokémona.

Projekty sú rozdelené do troch úrovní zručností: Začiatočníci, potom ľahké a nakoniec stredne pokročilé, ktoré sú trochu zložitejšie. Ale na ktorejkoľvek úrovni pracujete, výsledky sú ohromujúce. Pokémon obsahuje:

Mew - Mimikyu - Scorbunny - Mareep - Snom - Turtwig - Chimchar - Piplup - Munchlax - Slowpoke - Riolu - Clefairy - Cubone - Growlithe - Chansey - Espeon - Umbreon - Glaceon - Leafeon - Sylveon

Oficiálne licencované spoločnosťou The Pokémon Company International. (c) 2022 Pokémon. TM, (R) Nintendo.

Kniha je v anglickom jazyku

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz